Bardziej magiczna magia kina / w Los Angeles.

Z okazji Dnia  Prezydentów USA mieliśmy długi weekend. Postanowiliśmy wykorzystać go najlepiej jak potrafimy. Odwiedziliśmy więc Los Angeles… a dokładnie Gryffindor, dom Gru i minionków, a także kilka planów filmowych Universal Studio…

Jadąc tam, myśleliśmy, że park rozrywki jest mniejszy, że Legolandu czy Disneylandu nie przebije, bo czy można wymyślić coś więcej? Otóż można.

Studio jest pięknie, atrakcje przygotowane profesjonalnie, z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. Miejsca i rekwizyty wiernie oddają to, co znamy z ekranów. I do tego ten klimat! Jeśli w filmie było strasznie, na atrakcji też będzie. Jeśli uwielbiasz Króla Juliana, na pewno go spotkasz, jeśli marzysz o magicznej różdżce, będziesz miał szansę ją odszukać. Albo to ona odszuka Ciebie, jak powiadają (niestety, mnie mugola to nie dotyczy). Wszystkie atrakcje 3D/5D bardzo szybko oszukują nasz mózg i zaraz po starcie wierzymy, że lecimy na miotle z Harrym, ewentualnie spadamy w przepaść z setką minionków… Emocje są ogromne!

Jest też możliwość obejrzenia planów zdjęciowych, które znamy z filmów i seriali, na których pracowali ludzie o wielkich nazwiskach. Wszystko interaktywne, prawdziwe.

Atrakcji w Universal Studio znajdziecie na cały dzień, a może nawet dwa. My w jeden nie zobaczyliśmy wszystkiego, a wyszliśmy stamtąd wybawieni i wykończeni.  Swoją drogą, kto by pomyślał, że zabawa może być taka męcząca?

I oczywiście rzecz najważniejsza lub najpiękniejsza, jak kto woli. Park znajduje się w jednym z najpiękniejszych miast świata. Los Angeles ❤

Na koniec atrakcja dla Rodziców tylko i wyłącznie – Los Angeles to miasto, w którym nagrywano (wiadomo!) kultowe filmy i seriale. Można te domy bez trudu odnaleźć na Google Maps, co czyniliśmy z radością.

Przed Wami Beverly Hills 90210. 😀

Nie, Brandona nie spotkałam. 😉

Beverly Hills 90210

Tak pięknie było, a teraz wrócimy do codziennego, zwykłego używania wyobraźni… 😉

Agnieszka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s