Szalony robot profesora Bzika

Książka Szalony robot profesora Bzika to publikacja niezwykła. Prosta, zabawna i edukacyjna. Jak to możliwe? Przede wszystkim autor Henning Dirk miał pomysł!

Powstał profesor Bzik, a w raz z nim szalony robot i seria fantastycznych ilustracji.  Fabuła jest prosta – profesor Bzik stworzył robota, który niespodziewanie ucieka z laboratorium. Bzik wyrusza w pościg i próbuje odnaleźć swoją maszynę. Tylko jak tego dokonać? Jak znaleźć robota? I tu zaczyna się cała zabawa – okazuje się, że jego dzieło jest niezwykle kreatywne! Maszyna zostawia za sobą ślady. Wszystko, co robot mija, zostaje zmienione, przestawione, przemalowane… fantazja maszyny jest ogromna! A poczucie humoru chyba jeszcze większe.

Zajrzyjcie do książki i sprawdźcie, czy odnajdziecie wszystkie zmiany dokonane przez wynalazek profesora Bzika. Polecam. Zabawa jest świetna. I choć książka wydaje się prosta, a zagadka po rozwiązaniu nie jest już zagadką, to z przyjemnością wraca się do ilustracji i wyszukuje wszystkie zabawne zmiany w świecie profesora Bzika. Dzieci kochają żarty i dla takich małych żartownisiów ta książka to prawdziwy skarb.

szlaony_robot_wnetrze

Agnieszka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s